טיפים בנושא איפור

flower


יופי של טיפים – העצות הקטנות למראה מושלם

כמדריכה ומאפרת מקצועית אני נשאלת לעיתים קרובות שאלות שונות ומגוונות בכל הקשור לאיפור פנים. שאלות כמו: איך לבחור את גוון המייק אפ המתאים ביותר, מה ההבדל בין קונסילר למייק אפ, מהם שלבי האיפור הבסיסיים והחשובים ביותר, על אילו שלבים באיפור ניתן לדלג ועוד.

במהלך שנותי הרבות כמאפרת מקצועית גיליתי שהדבר החשוב ביותר באיפור הוא בניית שיטת עבודה נוחה ומתאימה לכל אחת.
עם הזמן וההתנסות עם המוצרים השונים שעומדים לרשותי מצאתי לי את שיטת העבודה המהירה, האמינה ובעלת התוצאות הטובות והמדויקות ביותר.

דבר נוסף שגיליתי הוא כי בכל הנוגע לאיפור פנים, אין כללים בדיוק באותה מידה שיש.

למרות שאין דרך אחת ויחידה להשגת המראה המושלם, הכלל החשוב ביותר שצריך להנחות אותנו הוא שאיפור צריך לגרום לך להרגיש ולהראות טוב יותר. בסופו של דבר, כל אחת מאיתנו צריכה למצוא את הדרך שלה להרגשה הזו. בשביל זה אני כאן. אני כאן כדי ללמד אותך ולכוון אותך למציאת הדרך האישית שלך להרגשה המיוחדת רק לך.

במיוחד בשביל זה ארכז עבורך טיפים לאיפור. טיפים שאספתי ושכללתי במהלך השנים ויעזרו לך להבין את שיטת העבודה שלי כדי שבסופו של דבר תוכלי להיעזר בהם באיפור שלך בכל יום מחדש.

מידי פעם אוסיף לרשימה טיפים חדשים לאיפור שיעשירו את החוויה שלך בביקורים באתר וישאירו אותך מעודכנת בכל הקשור לשינויים הנובעים מעונות השנה כמו גם מאופנות חדשות ומתחדשות.

הטיפים האלה הם עבורך, ולכן חשוב לי לשמוע את דעתך. אם יש לך הצעה לטיפ חדש שתרצי לראות באתר, את מוזמנת תמיד ליצור עמי קשר.